WINNING!

Autor: Leszek Onak, Gatunek: Poezja, Dodano: 10 maja 2017, 15:09:31, Tagi:  generatory tekstowe literatura generatywna generator statusów sukcesizm winning

Generator WINNING! czerpie z bogatego dorobku literackiego wodzirejów manipulacji: emerytowanego aktora kina akcji Stevena Seagala, doświadczonego narkomana Charliego Sheena (twórcy frazy „winning!”), chciwego farmaceuty Martina Shkreliego, uważającego się za boga Kanyego Westa oraz króla wszystkich egoistycznych buców, Donalda Trumpa. To piątka heteroseksualnych mężczyzn, którzy wyznaczają standardy wygrywania w kapitalistycznym świecie. Skrypt dobiera ze sobą przypadkowe fragmenty z twitterów wyżej wymienionych, by stworzyć podniesionego do n-tej potęgi zwycięzcę, właściciela świata.

 

 

>>LINK<<

 

 


Komentarze (7)

  •    
  • 10 maja 2017, 15:56:20

  It's a beautiful time. I'm different. Sorry, but you have to be a shareholder to meet me. True!

 • Mięso z odciętych kończyn i trzewi po upieczeniu w ogniu mieszano z mąką z sago. Tak powstawał święty chleb, którym częstowano wszystkich uczestników uczty. Wszyscy też nacierali się krwią zabitego z mieszaną z popiołem z opalonych z głowy włosów. Dzięki temu mogli się z nim zjednoczyć .Z upieczonej głowy zdejmowano skórę. Ciosem kamiennej siekiery wybijano w czaszce otwór, od tego momentu siekiera nosiła imię zabitego. Przez otwór liściem palmy można było wygrzebać mózg – zmieszany z mąką sagową i upieczony w liściu był zarezerwowany dla starszyzny. Czaszka pozbawiona żuchwy (na wszelki wypadek, gdyby zmarły postanowił chcieć się zemścić) ozdabiana była plecionką z paciorków i nasion,piórami,i wieszana nad paleniskiem jako trofeum potwierdzające status społeczny zabójcy. Kanibalizm praktykowała większość mieszkańców Nowej Gwinei

 • HateML Pro

 • HateMl Pro 1.10 Migajek

 • Generator kondycji psychicznej amerykańskiego zwycięstwa mieszający ze sobą wypowiedzi męskich protagonistów twittera: Stevena Seagala, Charliego Sheena, Martina Shkreli, Donalda Trumpa oraz Kanyego Westa.

 • Dodam , że ciekawy skrypt, i niebanalny performance , z takimi ludźmi bym mogła pracować nad swoim najnowszym projektem który wkrótce poznacie . I wiem ile to pracy włożonej i za to ukłony , że się chciało podzielić swoją wiedzą i pomysłem na taką cyber zabawą , która mieści się w kanonach nowoczesnej sztuki !

 • I sam widzisz Leszku jak tu jest ze sztuką wyższą , nikt nie czai o co z tym chodzi

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się